• +38 (096) 124 59 36
  • ihor.shevchuk@shevchuk-lawyers.org.ua
Shevchuk Law Firm | ДТП

Дорожньо-транспортні пригоди

Київ — велике місто, а тому дорожньо-транспортні пригоди (далі — ДТП) у Києві не рідкість. Дуже добре, якщо у ДТП страждає лише залізяччя, але, на жаль, часто буває так, що шкода завдається не лише майну, а й життю та здоров’ю пасажирів та перехожих, які стають учасниками ДТП.

У такі моменти потерпілим важко пам’ятати про юриспруденцію та рекомендації щодо оформлення ДТП і це природньо. Але, на жаль, часто неуважність учасників ДТП при оформлені пригоди стає причиною додаткових проблем, цього разу фінансових.

Неточність у наданні пояснень поліції, відсутність концентрації та уваги при заповненні протоколу та схеми ДТП, невчасне/неправильне повідомлення страховика про ДТП, перевищення працівниками поліції меж своєї компетенції, хабарництво/впливовість винуватця ДТП по відношенню до поліцейських та інші фактори, як правило, приводять до того, що невинних визнають винними й не платять страхові відшкодування там, де б мали платити.

Якщо у Вас сталася ДТП й Ви не хочете бути тим, на кого «повісять усіх собак», то я радий буду Вам допомогти, адже Вам однозначно потрібен адвокат!

Чим я можу допомогти?

При ДТП:

1. Виїхати на місце ДТП, допомогти проконтролювати процес оформлення;

2. Проконсультувати у телефонному режимі.

У суді:

1. Скласти пояснення до суду;

2. Скласти клопотання про закриття провадження в справі про адміністративне правопорушення;

3. Скласти апеляційну скаргу;

4. Представити Ваші інтереси.

Також Вам знадобиться допомога у будуванні відносин зі страховою компанією. (детальніше тут);

Розкажіть мені про те, що Вас турбує, аби я зміг Вам ДОПОМОГТИ!


Запис на попередній прийом