• +38 (096) 124 59 36
  • ihor.shevchuk@shevchuk-lawyers.org.ua
Shevchuk Law Firm | Захист у судових засіданнях

Захист у судових засіданнях

Я, як адвокат, надаю послуги захисту інтересів клієнта під час судових слухань по його справі у рамках кримінального провадження.

Я готовий підключитись до захисту клієнта на будь-якій стадії процесу, втім, хочу зауважити, що ефективність моєї роботи напряму залежить від моменту залучення мене, як захисника до справи.

Ймовірність позитивного результату для вас значно зростає, якщо ви звернетесь до мене ще на стаді досудового розслідування, аби, я мав можливість здійснити збір доказової бази та якісно підготувати стратегію нашого захисту.

Втім, якщо час втрачено, труднощі нас не злякають і я працюватиму із наявними матеріалами та, по можливості, спробує віднайти нові аспекти для покращення вашої позиції.

Для того, аби залучити мене до участі у содових засіданнях по вашій справі, будь ласка, запишіться на прийом, чи зателефонуйте. У разі, якщо щодо вас обрано запобіжний захід і ви не маєте можливості приїхати до мого офісу, у такому разі я поїду до вас. Ця зустріч нічого вам не коштуватиме. Попросіть свої близьких повідомити мене про ваше бажання зустрітись.


Запис на попередній прийом