• +38 (096) 124 59 36
  • ihor.shevchuk@shevchuk-lawyers.org.ua
Shevchuk Law Firm | Страхові справи

Страхові справи

«Страхування в Україні – це такий собі темний ліс, де водяться чудовиська, які намагаються з’їсти будь-кого, хто туди зайде. Навколо лісу стоїть багато табличок з різноманітними написами на кшталт: «у нас гарантовано можна отримати смачні грибочки», або «у цьому році кільканадцять тисяч щасливчиків отримали свої грибочки» тощо. А таблички ці, до речі, встановлюються самими чудовиськами. Страшна казочка? Ось тільки ви помиляєтеся, якщо дійсно сприйняли це, як казку. Ліс – це уособлення страхового законодавства, чудовиська – це страховики, а до лісу ходять страхувальники, тобто власники транспортних засобів, що хочуть убезпечити себе від горя шляхом страхування своїх залізних коней.» Такий вступ я написав для однієї з моїх статей до газети «Бухгалтерія» майже рік тому. За цей час багато чого змінилося, лише зміни ці страхування мало стосуються. Й досі страхове законодавство побудоване таким чином, що права мають страховики, а страхувальникам достається лиш самі обов’язки.

Поведінка страховиків побудована таким чином, аби страхові виплати було мінімізовано, а продаж страхових полісів — максимізовано.

Таким чином 99% споживачів страхових послуг мають справу із порушеннями страхового законодавства з боку страховика, які виявляються у:

- Затримці страхових виплат на невизначений строк;

- Безсоромному зменшені суми страхового відшкодування;

- Виплаті страхового відшкодування частинами з незрозумілим графіком;

- Визнанні авто фізично знищеними;

- Відмові у виплаті страхового відшкодування та ін.

Для того, аби мінімізувати беззаконня з боку страховика Вам із самого початку потрібно будувати відносини із страховою компанією виключно у правовому полі, опираючись на страхове законодавство України. Для цієї задачі Вам необхідний юрист.

Чим я можу Вам допомогти?

Отримання страхового відшкодування умовно можна розділити на три етапи.

1. Зібрання, оформлення та подання документів для отримання страхового відшкодування;

2. Досудовий захист інтересів страхувальника (детальніше тут);

3. Судовий процес.

Усі випадки індивідуальні. Іноді гроші вдається отримати на першому етапі, а іноді на другому, чи навіть третьому. Все залежить від «жадоби» страховика, обставин справи, суми страхового відшкодування тощо.

Я не можу обіцяти Вам, що звернувшись до мене, я гарантовано стягну для Вас кошти, але я можу обіцяти, що зроблю усе, від себе можливе, аби досягти бажаного Вами результату. У будь-якому разі я захищатиму Ваші інтереси до самого кінця, використовуючи для цього усі можливі й не можливі засоби та інструменти.


Запис на попередній прийом