• +38 (096) 124 59 36
  • ihor.shevchuk@shevchuk-lawyers.org.ua
Shevchuk Law Firm | Вартість

Вартість послуг

Вид оплати Вартість Умови
Погодинна оплата від 200 до 3500 грн/год Ставка визначається за домовленістю із клієнтом із врахуванням складності та обставин справи. Оплата тільки за витрачений час.
Фіксована оплата за домовленістю Ми можемо обговорити та встановити межі та об'єми моєї роботи в конкретній справі. Виходячи із цих аспектів обумовити фіксовану суму мого гонорару.
Гонорар успіху за домовленістю Моїм гонораром може бути частина коштів, яку я зможу отримати (стягнути) для вас. В такому разі ви сплачуєте лише за результат роботи і в разі провалу не платитимете нічого.
Абонентське обслуговування бізнесу Залежно від обраного пакету Якщо ви, або ваш бізнес, потребуєте систематичного правового облсуговування, ви можете обрати комфортний для себе пакет послуг і більше не хвилюватись за неочіковані рахунки та прогнозувати свої витрати на правову допомогу.
У будь-якому випадку для початку нам варто зустрітись та обговорити Вашу справу. Це Вам нічого не коштуватиме. Якщо я Вас не влаштую (або Ви мене) — розійдемось потиснувши руки, а якщо консенсус таки вдасться віднайти — будемо плідно працювати! Дзвоніть, пишіть. Буду радий допомогти!