• +38 (096) 124 59 36
  • ihor.shevchuk@shevchuk-lawyers.org.ua
Shevchuk Law Firm | Банки

Банки

Останнім часом банківську систему України досить сильно лихоманить. Десятки банків визнали проблемними, ще більше отримали статус неплатоспроможних і ліквідуються. За таких умов ризик того, що споживача банківських послуг під час їх споживання виникнуть якісь проблеми занадто високий.

Ринкові реалії змушують клієнта, який планує вступати у банком у правовідносини, ретельно планувати свої стратегію та модель поведінки. Починаючи із питання вибору банківської установи, закінчуючи питанням прогнозування ліквідації банку та можливості у подальшому отримати свій вклад. Для того, аби почувати себе спокійно тримаючи кошти у банку, Ви маєте бути впевнені у тому, що Ваші із банком домовленості за будь-яких умов гарантують, як мінімум, повернення вкладеного.

Як Вам мабуть вже відомо, Закон «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» гарантує повернення грошових коштів вкладнику у сумі, що не перевищує 200 тис. грн. Це не означає, що Ви, як вкладник банку, можете відкрити десять депозитних рахунків по 200 000 грн, це означає, що загальна сума компенсації за усіма вашими вкладними та депозитними рахунками не перевищуватиме двохсот тисяч у тому разі, якщо банк набуде статусу неплатоспроможного. З огляду на це необхідно ретельно планувати свої дії, аби мінімізувати негативні наслідки.

На усіх цих етапах я готовий стати для Вас радником та надійним помічником, який допоможе вирішити поставлену задачу, а саме:

- Стягнення депозитних вкладів;

- Складання та аналіз кредитних та депозитних договорів;

- Проведення переговорів із представниками банку;

- Представництво інтересів у суді;

- Написання претензій, скарг, листів тощо.

Звертайтеся!


Запис на попередній прийом