• +38 (096) 124 59 36
 • ihor.shevchuk@shevchuk-lawyers.org.ua
Shevchuk Law Firm | Розірвання шлюбу

Адвокатська послуга: супровід процесу розірвання шлюбу

Вітаю! Однією з моїх адвокатських практик є правовий супровід процесу припинення (розірвання) шлюбу. Карантин під час поширення вірусу чи війна — не є перепоною ждя подання документів на розлучення. Навпаки, це гарна нагода, аби придивитись до недоліків вашого партнера та задуматись над тим, чи є сенс в подальшому закривати очі на те, що вас не влаштовує, а головне, вирішити ці питання.

розлучення

Звичка і страх — постійні супутники людини, яка перебуває у нещасливому шлюбі. Із-за них ми забуваємо про найцінніше, що у нас є — час. В той момент, коли ви перебуваєте поруч з людиною, яку не кохаєте, або із тією, що не кохає вас, десь ходить той єдиний, який би полюбив вас. Щиро. Безкомпромісно. Усім сердцем.


розлучення

Можливо, десь від домашнього насилля страждає та (той), яка прийняла б вас таким, яким ви є. З усіма вашими недоліками та перевагами. Але ж ми завжди залишаємо усе так, як є. Боїмося змін. Ненаважуємось змінювати своє життя на краще. Таким є наше людське нутро. Втім, природа надала нам карт-бланш для нашого життя, наділивши нас розумом та почуттями. А з такими друзями ви можете досягти небачених висот у налагодженні свого сімейного життя.


розлучення

Ми не залишимо вас на одинці. Ми допоможемо розірвати ваш шлюб. Чітко. Швидко. Зрозуміло. Нижче ви побачите три пакети послуг та можете обрати той, який підходить саме вам.
 • 0
  гривень
 • БАЗОВИЙ
 • Консультація в офісі 20 хвилин або телефон/Viber/Telegram
 • Вивчення документів
 • Вибір найоптимальнішої стратегії розірвання шлюбу
 • Відповіді на питання клієнта
 • 6 500
  гривень
 • СТАНДАРТ
 • Повністю готовий Позов до суду
 • Абсолютно усі необхідні процесуальні документи
 • Подання пакету документів черезелектронний суд
 • Віддалена підтримка клієнта
 • Доступ до "Кабінету клієнта" 24/7
 • 9 800
  гривень
 • VIP
 • Послуга "Під ключ"
 • Виготовлення та подання до суду усіх документів
 • Участь адвоката у судових засіданнях
 • Отримання копій судових рішень та ухвал
 • Все зробимо за вас. Ваша участь мінімальна.
Нижче сформовані відповіді на найпоширеніші запитання, які люди ставлять під час телефонних розмов (натисніть, аби розкрити відповідь):

Процес розірвання шлюбно-сімейних відносин у дев’яти з десяти справ обумовлений наявністю напруженого емоційного фону. Ступінь напруження напряму залежить від наявності невирішених питань, необхідних для остаточного розірвання стосунків. До кола таких питань відносяться:

- Поділ спільної сумісної власності (майна);

- Майбутнє місце проживання спільних дітей та встановлення способу відвідування;

- Фінансове утримання (аліменти);

- Позбавлення батьківських прав;

- Виселення із житлової площі.

Чим більше вищезгаданих питань присутні у конкретної пари, тим вищий градус напруги під час розірвання шлюбу. Емоції заводять колишню родину у глухий кут, позбавляючи можливості об’єктивно оглянути картину, яка склалась, та прийти до компромісу. Як правило кожен щиро бажає, аби іншому, при розірвання шлюбу, нічого не дісталося. То є дуже небезпечні емоції, оскільки вони деструктивні за своєю природою.


Розірвання шлюбу — юридичний процес.

Потрібно розуміти, шлюб — не наявність відмітки у паспорті, це певний правовий статус, набутий у передбачений законодавством спосіб. Щоб цей статус змінити, необхідно так само в передбаченому порядку здійснити певну послідовність дій. Від правильності цих дій залежить не тільки швидкість процесу, а й правові наслідки, які чекають колишніх членів сім’ї після припинення шлюбу та шлюбно-сімейних стосунків.


У процесі припинення шлюбу правозахисник відіграє дві важливі складові:

- юридична;

- емоційно-психологічна.

Якщо говорити про юридичну складову, то кваліфікований адвокат, в першу чергу, виявляє справжні бажання його клієнта, заховані за емоціями. Опісля здійснює аналіз та визначає ймовірність настання бажаних клієнтом результатів. Якщо у даному конкретному випадку досягнути цілей неможливо, радник повинен підібрати для клієнта правову стратегію (план) по досягненню найвигідніших умов припинення шлюбу та запропонувати її клієнту.

Зазирнувши до законодавства України, побачимо, процедура розірвання шлюбу має декілька варіантів, в залежності від обставин кожного конкретного шлюбу. Шлюб може припинятись судом, або органом реєстрації актів цивільного стану.

Ініціювання процедури припинення шлюбних відносин може здійснюватися за спільною заявою подружжя, та кожним членом окремо. Подружжя вправі укласти відповідний договір про місце проживання дітей, їх утримання, аліменти, або віддати ці моменти на відкуп суду тощо. В цьому легко заплутатись. Для цього існують спеціальні люди — юристи, вони беруть все на себе.

У деяких ситуаціях наявність адвоката в момент розірвання шлюбу допомагає клієнту не стільки у юридичних аспектах, а в емоційно-психологічних. Особливо стосується жінок, особливо таких, котрі мають малюків. На превеликий жаль в нашій країні досі реєструються факти домашнього насильства, рукоприкладства та психологічного тиску. У цих випадках ведення переговорів напряму неможливе. Мова йде не тільки про самі складнощі безпосередньої організації та проведення зустрічей, й про те, що набуті домовленості в таких обставинах навряд будуть рівноправними та взаємовигідними для кожного з членів колишньої родини. Участь адвоката виключає усі моменти психологічного тиску, адже замість вас домовлятиметься ваш професійний захисник, який не боїться залякувань та погроз, а в деяких ситуаціях і сам може нав’язати опоненту психологічний тиск.


Я пропоную:

1) Спокій. Більше не будете бачитись зі своїм колишнім чи колишньою. Переговори, переписки та перемовини я візьму на себе.

2) Обізнаність у ваших бажаннях. Я допоможу вам визначитись чого насправді хочете.

3) План дій. Я запропоную вам покрокову правову стратегію нашої поведінки для досягнення поставлених вами цілей та оціню ймовірність їх досягнення керуючись власним досвідом.

4) Прозорість та гнучкість оплати моїх послуг. Я запропоную вам гнучкі варіанти, ви зможете усе контролювати та завжди висловити свої рекомендації чи претензії до моєї роботи.


Є декілька ключових переваг роботи зі мною.

 • По-перше, я працюю з колегою, який також є адвокатом і це жодним чином не збільшує вартість послуг. В свою чергу, це у двічі зменшує ймовірність того, що я щось не встигну подати, зробити чи написати з технічних причин, або з причини виникнення "накладки";
 • По-друге, у своїй роботі я використовую надсучасну онлайн-систему "Кабінет клієнта". Ви 24 години на добу зі свого комп'ютера чи смартфона можете відслідковувати хід роботи за вашою справою, а також матимете повний контроль над моєю роботою, оскільки система відображає усі мої дії, витрачений час, здійсненні витрати, а також усі документи по вашій справі. І це все цілодобово у режимі онлайн;
 • По-третє, я маю прозору та гнучку систему оплати моїх послуг. Після того, як встановимо об'єм необхідної роботи, я запропоную вам зручну та зрозумілу схему оплати моїх послуг. Ви платитимете лише за реально виконану роботу. • Обставини справи Суть адвокатської роботи Орієнтовний об’єм адвокатської роботи
  Розлучення подружжя за спільною згодою. Без наявності дітей. Без наявності майна. Без триваючої вагітності. Підготовка заяви для РАЦС. Підготовка інструкції про порядок дій із заявою. Підготовка квитанції про сплати мита. Близько 3 годин
  Розлучення подружжя за спільною згодою. Без наявності дітей. Без триваючої вагітності. Наявність спільного майна. Згода на поділ майна. Підготовка заяви для РАЦС. Підготовка договору про поділ спільної сумісної власності. Близько 10 годин
  Розлучення подружжя за спільною згодою. Без наявності дітей. Без триваючої вагітності. Наявність спільного майна. Без згоди на поділ майна. Підготовка заяви для РАЦС. Підготовка позову про поділ спільної сумісної власності. Подання документів до суду. Супровід судового процесу (підготовка заяв, клопотань). Ведення переговорів. Досудові дії близько 2 годин. В суді: від 10 до 30 годин перша інстанція. До 10 годин апеляційна інстанція. До 5 годин касаційна інстанція.
  Розлучення подружжя за спільною згодою. За наявності дітей. Без триваючої вагітності. Наявність спільного майна. Без згоди на поділ майна. Згода щодо порядку утримання та місця проживання спільних дітей. Підготовка спільної заяви про розлучення до суду. Підготовка договору про порядок утримання спільних дітей. Підготовка договору про місце проживання спільних дітей. Підготовка позовної заяви про поділ спільної сумісної власності. Виготовлення та подання документів до суду. Супровід судового процесу (підготовка заяв, клопотань). Ведення переговорів. Досудові дії близько 6 годин. В суді: від 10 до 40 годин перша інстанція. До 10 годин апеляційна інстанція. До 5 годин касаційна інстанція.
  Розлучення подружжя за спільною згодою. За наявності дітей. Без триваючої вагітності. Наявність спільного майна. Без згоди на поділ майна. Без згода щодо порядку утримання та місця проживання спільних дітей. Підготовка позовної заяви про розірвання шлюбу, поділ спільної сумісної власності, порядок та спосіб утримання неповнолітніх дітей. Виготовлення та подання документів до суду. Супровід судового процесу (підготовка заяв, клопотань). Ведення переговорів. В суді: від 10 до 50 годин перша інстанція. До 10 годин апеляційна інстанція. До 5 годин касаційна інстанція.
  Розлучення подружжя за спільною згодою. За наявності дітей. Без триваючої вагітності. Наявність спільного майна. Згода на поділ майна. Згода щодо утримання та місця проживання спільних дітей. Підготовка спільної заяви про розлучення до суду. Підготовка договору про порядок утримання спільних дітей. Підготовка договору про місце проживання спільних дітей. Підготовка договору про поділ спільної сумісної власності. Виготовлення документів. Ведення переговорів. Близько 15 годин
  Розлучення за ініціативи одного з подружжя за умови визнання іншого безвісно відсутнім або недієздатним. Підготовка заяви для РАЦС. Підготовка інструкції про порядок дій із заявою. Підготовка квитанції про сплати мита. Близько 4 годин

  Працюємо в штатнмому режимі з дотримання усіх правил безпеки. Для подальшої співпраці нам необхідно зустрітись в моєму офісі (місто Київ), де нам ніхто не заважатиме й де ви зможете розповісти свою історію. Ми познайомимось. З'ясуємо, чи підходимо один одному. Обговоримо можливий план подальших дій. Для цього вам потрібно натиснути на кному "Запис на попередній прийом", яку ви можете знайти нижче.

  Як нам почати працювати?

  Якщо ви із Києва чи околиць, можете записатись на прийом та прийти до нашого офісу, де ми ще раз все обговоримо.

  Якщо ви з іншого міста, або просто не маєте бажання чи змоги приходити на прийом, можете написати нам на електронну адресу, зателефонувати, чи звернутись за допомогою месенджерів.

  Контакти ви можете знайти внизу цієї торінки, або в розділі "Контакти".


  Дзвоніть: (096) 124 59 36 (Telegram, Viber)  Пишіть: ihor.shevchuk@shevchuk-lawyers.org.ua

  Приходьте на прийом:     Записатись  або залиште контакти і я сам вам зателефоную (якщо за 24 години вам не зателефонували, повідомте нас будь-яким способом, можливо смс-повідомлення про зворотний дзвінок не дійшло):