Адвокатська послуга:
допомога в прийнятті

спадщини!

ознакомиться на русском языке інформація нижче

Отримання спадщини

Якщо ви потрапили на цю сторінку, то, швидше за все, у вас є деякі питання, які безпосередньо пов'язані зі спадщиною. Ми, адвокати, які займаються спадщиною, коротко опишемо той спектр складнощів, з вирішенням яких ми зможемо вам допомогти. І так, оформлення спадщини - це процес переходу майнових прав від спадкодавця (померлого) до спадкоємців або спадкоємця. Українське законодавство передбачає два способи переходу майна у спадщину:


1) На підставі залишеного спадкодавцем заповіту;
2) При відсутності першого, на підставі черги, передбаченої законом.

У першому випадку оформити спадщину найпростіше, оскільки померлий ще за життя вирішив допомогти, прийнявши рішення про передачу майнових прав конкретному спадкоємцю. Оскаржити останнє розпорядження покійного можливо, але досить складно.

У другому варіанті отримати спадок важче. І це жодним чином не стосується законодавчої процедури прийняття спадщини. Складнощі обумовлені людськими якостями: алчність, жадібність, заздрість.

Як тільки вгамуються всі церемоніальні заходи з проводами покійного, як правило, розгортається справжня війна між близькими і родичами померлого, повірте, допомога вам знадобиться. Так закон чітко передбачає черговість отримання спадщини спадкоємцями. Але він так само передбачає способи, що дозволяють цю хронологію змінювати за різними обставинами, це породжує суперечності між спадкоємцями, які нерідко переносяться в судові розгляди.

Слід зазначити, що суперечки між спадкоємцями практично завжди мають запеклий характер, нерідко сімейні до цього люди, починають один одному погрожувати, всіляко загострюють відносини, роблять мирний процес врегулювання неможливим. Це відбувається в силу того, що часто об'єктами спадщини стають досить дорогі речі, наприклад, нерухомість, земельні ділянки, квартири, автомобілі. Ніхто не хоче відмовлятися отримати такі матеріальні блага у спадок, та ще й позачергово.

Що ми, як адвокати, можемо вам запропонувати в цій ситуації? Основна робота полягає в тому, щоб допомогти зберегти ваше психічне та психологічне здоров'я. Ми не дамо вам нервувати. Ми самі зустрінемося з іншими спадкоємцями. Пояснимо їм правову позицію. Ми виготовимо і відправимо документи для спадщини, допоможемо її оформити, проаналізуємо ризики для вас на предмет того, чи не отримуєте ви разом зі спадщиною борги. Ми супроводжуємо справи під ключ, мінімізуємо участь спадкоємця.

Наші послуги з оформлення спадщини не обмежуються комплексними пропозиціями, ми так само допоможемо вам, наприклад, скласти заповіт або його оскаржити, отримати спадок через суд, надамо базову консультацію з написання плану дій або навіть допоможемо скласти грамотну відмову від спадщини, якщо вам цю потрібно в силу певних причин, розповімо про права спадкоємця.

Вартість оформлення спадщини варіюється в залежності від кількості витраченого часу. Ми зможемо обговорити, передбачити комфортні умови оплати.

Звертайтеся!