• +38 (096) 124 59 36
  • ihor.shevchuk@shevchuk-lawyers.org.ua
Shevchuk Law Firm | Біографія

Ігор Вікторович Шевчук

«Буду адвокатом… або каскадером». Так я відповів своїй вчительці Галині Михайлівні у 3-му класі, коли та запитала мене про те, ким я хочу стати у майбутньому. Ну, як Ви вже зрозуміли, із каскадерством у мене не склалося.

По закінченню школи я вступив до Київського національного університету ім. В. Гетьмана на Юридичний факультет й у 2011 році його закінчив. У 2013 році отримав ще й диплом магістра права.

Юристом почав працювати ще з 19 років, виконуючи різноманітні завдання. На третьому курсі навчання в університеті почав працювати в адвокатській фірмі «Єфімов та партнери», де й залишився будувати свою адвокатську кар’єру.

Свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю отримав у 2016 році.

У вересні 2017 року заснував власну адвокатську практику.

У жовтні 2020 року приєднався до АО "Юскутум" у якості адвоката практики безпеки бізнесу.

У сфері свої професійних інтересів вбачаю супровід страхування, транспортні правовідносини, цивільне право, кримінальний, цивільний, та адміністративний процеси.

Написав та опублікував більше ста публікацій на правову тематику у виданнях: «Авізо Авто», «Україна Бізнес Ревю», «Бухгалтерія», «Довідник економіста», «Транспорт», «Головбух», «Infocar» та інших.

Свого часу був засновником та головним редактором юридичного журналу «З любов'ю до права», а також правового порталу zldp.net.ua

Володію українською та російською мовами.