• +38 (096) 124 59 36
 • ihor.shevchuk@shevchuk-lawyers.org.ua
Скасування виконавчого напису нотаріуса | Адвокат Шевчук

Послуга адвоката: визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню. Скасування арештів з банківських рахунків.

Із початком введення в роботу АСВП (автоматизованої системи виконавчих проваджень) та запровадженням алгоритму автоматичного арешту рахунків осіб, які знаходяться в Єдиному реєстрі боржників, в значній мірі активізувались фінансові установи та мікрофінансові організації (МФО), які в обхід судової системи, за допомогою лояльних нотаріусів почали масовану атаку на осіб, що мають перед ними фінансові заборгованості.

Відтепер не потрібно витрачати кошти та час на довготривалу судову тяганину, достатньо лише отримати від нотаріуса виконавчий напис на підставі якого державний або приватний виконавець розпочинає виконавче провадження, арештовує усі рахунки особи і повністю паралізує життєдіяльність людини, яка змушена йти й оплачувати заборгованість, не дивлячись на те, що така заборгованість досить часто є сумнівною з точки зору обґрнутованості та законності. Втім, у боржника не лишається вибору, оскільки повне блокування всіх рахунків унеможливолює отримання зарплаті, оплату оренди, покупку продктів харчування та інше.

Якщо ви знаходитесь на цій сторінці, то мабуть, маєте одну, або декілька проблем із наступного переліку:

Дізнались про накладання виконавчого напису відносно договору, де ви є боржником;

Отримали повідомлення (постанову) від виконавця про початок виконавчого провадження;

Ваші рахунки арештовано, кошти зняти неможливо, відключений мобільний банкінг.

Ми допоможемо вирішити усі згадані проблеми! І, що головне, практично безкоштовно для Вас!

7 підстав для оскарження виконавчого напису нотаріуса

Як це безкоштовно?

Ми адвокатське бюро. Працюємо тільки офіційно! Сплачуємо усі податки! Гонорари приймаємо тільки на офіційний банківський рахунок із наданням клієнту: рахунку для оплати, акта, звіту про виконану роботу.

Це дає нам змогу включати усі отримані від клієнта оплати до складу судових витрат, а не тільки судовий збір, та, у разі отримання позитивного для клієнта результату покладати УСІ судові витрати, в тому числі й сплачений нам гонорар, на Відповідача.

Наші колеги, які ухиляються від сплати податків та приймають оплату готівкою або на карти фізичних осіб, не пропонують таких можливостей, оскільки це не вигідно з точки зору оподаткування. Максимум, лише повернення клієнту сплаченого судового збору. Ми працюємо тільки "по білому".

Таким чином, працюючи із нами, Ви зможете повністю, або частково повернути сплачені у вигляді гонорару кошти. Ми надамо Вам консультативну підтримку щодо процедури повернення коштів.
Покладання судових витрат на Відповідача

Цікаво? Тоді розповімо як ми працюємо:

1. Ви надсилаєте нам документи (або номер виконавчого провадження та ідентифікатор досутпу до АСВП) на електронку. Ми визнаємо, чи є порушення законодавства ти чи є сенс звертатися до суду. За даний крок ми грошей не беремо, не соромтесь.

2. Якщо ми вбачаємо шанси визнати виконавчий напис таким, що не підлягає виконню, ми виставляємо Вам офіційний рахунок за послуги.

3. Протягом 48 робочих годин ми готуємо відповідну позовну заяву та заяву про забезпечення позову (входить у вартість послуги), аби зупинити процес виконавчого провадженння.

4. Формуємо для Вас квитанцію про сплату судового збору.

5. Виготовляємо пакет документів та самостійно подаємо його до суду.

6. Після призначення справи до розгляду приїдемо на судове засідання та представимо Ваші інтереси (не обов'язково, за вашим бажанням, оплачується окремо).

Скасування напису нотаріуса

На який результат очікувати?

Спочатку суд розглядає нашу заяву про забезпечення позову та, якщо, наша позиція здасться йому переконливою, то виконавче провадження розпочате відносно вас буде повністю призупинене до винесення основного рішення по справі. Ухвала про забезпечення позову щодо призупинення виконавчого провадження

Вподальшому, якщо нам вдасться довести незаконність накладання виконавчого напису, то ви отримаєте судове рішення на Вашу користь, яким буде визнано, що виконавчий напис нотаріуса є таким, який не підлягає виконанню.

Виконавче провадження, яке було відкрите на підставі такого виконавчого напису буде закрите, а Ваші рахунки розблоковано.

Скільки коштує дана послуга та скільки часу необхідно для її реалізації?

Підготовка повного пакету документів для подання до суду коштує 5 000 гривень (6 000 грн, якщо мова йде про банківський кредит, а не МФО).

Якщо Ви бажаєте, аби ми представили Ваші інтереси під час судового засідання (це зовсім не обов'язково, така категорія справ успішно вирішується й без участі Позивача): вартість кожного судового засідання становить 1 500 гривень + транспортні витрати в межах міста Києва. В іншому разі (якщо ви не бажете оплачувати виїзд адвоката на судове засідання, або справа розглядатиметься за межами міста Києва) підготуємо заяву про розгляд справи без нашої та Вашої участі (входить у вартість послуги).

Оплата фіксована. Офіційна. Жодних прихованих платежів.

Нагадаємо, що всі витрати ми включимо до складу судових витрат (у Вас буде інвойс (рахунок), акт, квитанція) та проситимемо суд покласти їх на Відповідача.

Оскарження виконавчого напису через суд

Як ви проконтролюєте нас?

Одразу після того, як Ви звернетеся до нас, ми підключимо Вас до своєї електронної системи "Кабінет клієнта". Ви в режимі онлайн зможете відслідковувати хід вашої справи, наш витрачений час тощо. Також ви змоежете побачити кожен документ в електронному вигляді та оплатити послуги прямо із кабінету. Система працює цілодобово в режимі онлайн із доступом з будь-якої точки планети.

Перевірити мою "ліцензію" про право на зайняття адвокатською діяльністю ви може в Єдиному реєстрі адвокатів України на сайті Національної Асоціації Адвокатів України.

Що потрібно для запуску послуги?

Для того, аби розпочати роботу, нам необхідно отримати від Вас деяку інформацію про вашу справу:

 • Договір із кредитором (за наявності);
 • Постанову виконавця про відкриття виконавчого провадження з ідентифікатором (завантажити можна у додатку "ДІЯ") або номер виконавчого провадження та ідентифікатор досутпу до АСВП;

  Як нам почати працювати?

  Якщо ви із Києва чи околиць, можете записатись на прийом та прийти до нашого офісу, де ми ще раз все обговоримо.

  Якщо ви з іншого міста, або просто не маєте бажання чи змоги приходити на прийом, можете написати нам на електронну адресу, зателефонувати, чи звернутись за допомогою месенджерів.

  Контакти ви можете знайти внизу цієї торінки, або в розділі "Контакти".


  Дзвоніть: (096) 124 59 36 (Telegram, Viber)


  Пишіть: ihor.shevchuk@shevchuk-lawyers.org.ua

  Приходьте на прийом:     Записатись  або залиште контакти і я сам вам зателефоную (якщо за 24 години вам не зателефонували, повідомте нас будь-яким способом, можливо смс-повідомлення про зворотний дзвінок не дійшло):