• +38 (096) 124 59 36
  • ihor.shevchuk@shevchuk-lawyers.org.ua
Shevchuk Law Firm | Збір доказів

Збір доказів

Звертатись за послугою адвоката на етапі, коли вже тривають судові слухання — запізно. Значна частина роботи із захисту клієнта припадає на стадію досудового розслідування справи. Саме на цьому етапі формується перелік доказів, якими захисник обґрунтовує позицію свого підзахисного. Тому, чим раніше клієнт звернеться до адвоката за правовою допомогою, тим більше часу матиме останній, аби провести роботу із формування доказової бази невинуватості свого клієнта.

До цього комплексу робіт, як правило, входить:

- Виготовлення та направлення адресатам, що містять інформацію, яка може свідчити на користь клієнта, адвокатських запитів із переліком необхідних для надання відомостей по справі;

- Зустріч та проведення переговорів з іншими учасниками події;

- Опитування свідків;

- Проведення експертиз;

- Витребування аудіо та відео матеріалів в установах, організаціях та державних органах;

- Змушування слідчих до проведення необхідних слідчих дій, результати яких можуть свідчити на захист клієнта.

Кожна справа індивідуальна. Для максимальної ефективності потрібно щоразу складати індивідуальний план дій та стратегію. Збір доказів повинен відбуватись у контексті пошуку фактів, які свідчать про відсутність вини у діях клієнта, а тому інші факти по справі підлягають виключенню.

Формування стратегії та плану дій відбувається після очної зустрічі із клієнтом. Дзвоніть, пишіть, записуйтесь на прийом. Буду радий вислухати вашу історію.


Запис на попередній прийом