• +38 (096) 124 59 36
  • ihor.shevchuk@shevchuk-lawyers.org.ua
Shevchuk Law Firm | Тривожна кнопка

Послуга "Тривожна кнопа": невідкладна (пультовва) правова допомога.

Обшук, затримання, ДТП, позапланові перевірки Державних органів — усе це стресові ситуації, які потребують невідкладної правової допомоги адвоката на місці.

Втім, коли до вас вже прийшли, шукати адвоката, який зможе приїхати буде вже запізно. Ви втратите дорогоцінний час і навіть, якщо знайдеться адвокат, який таки зможе до вас прибути, його візит буде здійснено вже під кінець слідчої дії/події/перевірки.

Наша послуга вирішує всі вищезгадані проблеми.

Як це працює?

Усі клієнти нашої компанії підключені до системи "Кабінет клієнта". Це унікалний програмно-інформаційний комплекс, який дозволяє здійснювати взаємодію клієнта зі своїм адвокатом в режимі онлайн.

Починаючи із версії 2.0 до системи додано модуль тривожної кнопки. Дана функція працює наступним чином:

У разі, якщо у вас виникла потреба терміново викликати адвоката, ви не можете розмовляти по телефону, або не хочете/не маєте можливості з'ясовувати де конкретно ви у даний момент знаходитесь, або ж вам не дозволяють цього зробити треті особи — усе, що вам потрібно зробити - це натиснути у WEB-додатку тривожну кнопку. Нашим адвокатам надійде сповіщення про те, що ви потребуєте допомоги та ваші координати із точністю до 10 метрів.

Наші адвокати протягом 1,5 години з'являться за вказаними координатами із усіма необхідними документами для захисту ваших інтересів.

Поспішаємо нагадати, що Shevchuk Law Firm є частиною правової групи "Gladio Law Group", що дозоляє нам здійснювати постійне чергування адвокатів для реалізації вищезгаданої послуги.

Скільки це коштує?

Дана послуга доступна для усіх клієнтів "SLF" без виключення. Вартість послуги "Тривожна кнопка" залежить від типу клієнта, з яким укладено договір про надання правової допомоги.

Тип клієнта Вартість абонплати Умови
Фізичні особи 1 500 грн/місяць Тривожна кнопка є активною за умови, що на балансі клієнта - фізичної особи є депозит у сумі не менше 1 500 грн та відсутня заборгованість зі сплати абонентської плати. Виїзд адвоката за послугою "Тривожна кнопка" тарифікується за ставкою 1 000 грн/година.
ФОП 2 000 грн/місяць Тривожна кнопка є активною за умови, що на балансі клієнта - фізичної особи-підприємця є депозит у сумі не менше 3 500 грн та відсутня заборгованість зі сплати абонентської плати. Виїзд адвоката за послугою "Тривожна кнопка" тарифікується за ставкою 1 300 грн/година.
Юридичні особи 3 000 грн/місяць Тривожна кнопка є активною за умови, що на балансі клієнта - юридичної особи є депозит у сумі не менше 5 000 грн та відсутня заборгованість зі сплати абонентської плати. Виїзд адвоката за послугою "Тривожна кнопка" тарифікується за ставкою 1 500 грн/година.

Підключити послугу