• +38 (096) 124 59 36
  • ihor.shevchuk@shevchuk-lawyers.org.ua
Shevchuk Law Firm | Цивільне право

Цивільне право

Цивільною справою я називаю правовий спір, який виник із цивільних або прирівняних до них житлових, трудових, земельних чи сімейних відносин.

Дана практика, мабуть, є самою масштабною за кількістю можливих ситуацій, які виникають у клієнта в процесі реалізації своїх цивільних прав та обов’язків. Описувати конкретні справи в яких я можу бути Вам корисним немає жодного сенсу, оскільки у одного й того ж клієнта можуть виникати найрізноманітніші питання, починаючи від укладання цивільно-правових договорів та закінчуючи розділенням майна подружжя.

Послуги у даній практиці можна умовно поділити на три етапи:

1) Консультації.

Консультації є важливою частиною взаємодії клієнта та його юриста. За допомогою консультацій у клієнта з'являється можливість вирішити багато власних питань швидко та малим коштом, адже основною метою юридичних консультацій є отримання інформації про можливості вирішення проблем самостійно.

2) Захист інтересів.

Юридичний захист інтересів клієнта є тією стадією, що слідує за юридичними консультаціями. На даному етапі клієнт розуміє, що простої юридичної консультації йому недостатньо для вирішення свого питання, або реалізувати консультацію самостійно неможливо з огляду на відсутність компетенції в тих чи інших юридичних питаннях. Тут потрібен юрист!

3) Представництво.

Представництво є інструментом розумних людей, які заздалегідь не хочуть отримувати додаткові проблеми та і з самого початку користуються послугами юриста для супроводу усіх власних справ.

Звертайтеся!