• +38 (096) 124 59 36
 • ihor.shevchuk@shevchuk-lawyers.org.ua
Розшук вкрадених авто | Адвокат Шевчук

Послуга адвоката: змушуємо поліцію шукати ваше авто

Важливо! Дочитайте до кінця!

В 2016 році я прийшов на парковку, де залишив свій автомобіль, і побачив, що на місці, де стояла моя машина, зараз стоїть абсолютно інша. Спочатку я подумав, що я вчора трохи перепрацював, і, можливо, поставив машину деінде. Втім, обійшовши усі можливі місця, на яких я коли-небудь паркувався, до мене дійшло — у мене вкрали машину.

Розпач. Це єдина емоція яку я відчував у той момент. Дуже прикро розлучатися з улюбленими речами. У той момент я, як юрист, адвокат, познайомився на практиці із схемою роботи правоохоронних органів.
Повірте, надавати консультації на підставі теоретичних знань, це дуже добре, втім на практиці все по іншому.

Коли я приїхав до свого слідчого, аби надати йому фотографії моєї автівки, той спав у себе в кабінеті. В робочий час. Вже тоді я почав сумніватися в мотивації останнього щось робити для пошуку моєї машини.

Але зараз не про мене. Наразі, якщо ви читаєте цей текст, то, скоріше за все, переживаєте той самий розпач, який переживав я у 2016-му році.

Ви, мабуть, вже розмістили оголошення про викрадення у всіх соціальних мережах. Це правильно. Молодець! Зараз вам почнуть дзвонити і писати сотні людей із пропозицією повернути автомобіль. Спочатку дуже зрадієте, а потім, до вас почне приходити розуміння, що це все дії шахраїв, які намагаються заробити на чужій біді. Та ви мабуть вже це зрозуміли, оскільки зайшли на дану сторінку. Сподіваюсь, що ви ще не встигли нікому нічого заплатити.


угон

Способи знайти автомобіль

Насправді є лише два способи знайти ваше авто.

Спосіб перший. Ви знайдете своє авто самостійно, організувавши власне розслідування та пошук. Для цього вам знадобляться ресурси і час.

Спосіб другий. Ваше авто знайдуть правоохоронці. Вони це вміють і можуть. А саме головне, мають усі необхідні для цього інструменти. Потрібно лише розбудити усіх сплячих слідчих у кабінетах по всій Україні. За статистикою Нацполіції, правоохоронцям навіть у такому в'ялому режимі роботи вдається знаходити близько 33% усіх викрадених авто.


угнали автомобиль

Суть моєї послуги.

Я, як адвокат, допоможу вам правильно оформити дану ситуацію з юридичної точки зору.

1) Потрібно домогтися від правоохоронців відкриття кримінального провадження за ст.289 Кримінального Кодексу України, а також внесення інформації про ваше авто до розшукових обліків МВС для оголошення його у всеукраїнський розшук.

У разі, якщо клієнт досі цього не зробив, я подаю відповідну заяву про викрадення до правоохоронців за місцем вчинення злочину. 

2) Повірте моєму досвіду, виконання першого пункту недостатньо, аби ваше авто почали активно шукати. Перший пункт потрібно розглядати як загальнообов'язковий крок для запуску правового механізму оголошення в розшук вашого авто. Не більше того. Бюрократична система реагує тільки на "бумажки зверху". Отож треба зробити так, аби інформація про викрадення вашого авто не загубилась десь у недрах кабінетів. Для цього потрібно нагадати про себе ще й в Департаменті патрульної поліції по всій Україні, сповістивши про факт викрадення усі 30 Управлінь в кожній області. Саме вони контактують з транcпорнтними засобами, що пересуваються дорогами нашої країни.

Для цього я готую 30 заяв в порядку Закону України "Про звернення громадян" з вимогую до кожного Управління сповістити патрулі свого територіального підрозділу про факт викрадення вашого авто та взяти ситуацію під контроль. До заяви, я, як правило, додаю роздруковані кольорові фото вашого авто та надаю посилання на електронний архів для їх завантаження.  Також вказую всю необхідну інформацію для ідентифікації транспортного засобу (VIN-номер кузова або шасі, номер двигуна, державний номерний знак, колір і т.п.).

Таким чином, інформацію отримають наступні правоохоронні органи:

- Управління патрульної поліції у Вінницькій області

- Управління патрульної поліції в Дніпропетровській області

- Полк патрульної поліції в місті Кривий Ріг Управління патрульної поліції в Дніпропетровській області Департаменту патрульної поліції

- Управління патрульної поліції в Житомирській області

- Управління патрульної поліції в Запорізькій області

- Управління патрульної поліції у Волинській області

- Управління патрульної поліції у Львівській області

- Управління патрульної поліції в Миколаївській області

- Управління патрульної поліції в Одеській області

- Управління патрульної поліції в Полтавській області

- Батальйон патрульної поліції в місті Кременчук Управління патрульної поліції в Полтавській області Департаменту патрульної поліції

- Управління патрульної поліції в Рівненській області

- Управління патрульної поліції в Луганській області

- Управління патрульної поліції в Сумській області

- Управління патрульної поліції в Закарпатській області

- Управління патрульної поліції в Харківській області

- Управління патрульної поліції в Хмельницькій області

- Управління патрульної поліції в Чернівецькій Області

- Управління патрульної поліції в Кіровоградській області

- Управління патрульної поліції в Івано-Франківській області

- Управління патрульної поліції в Херсонській області

- Управління патрульної поліції в Тернопільській області

- Управління патрульної поліції в місті Києві

- Управління патрульної поліції в Черкаській області

- Управління патрульної поліції в Донецькій області

- Батальйон патрульної поліції в містах Краматорськ та Слов'янськ Управління патрульної поліції в Донецькій області

- Управління патрульної поліції в Чернігівській області

- Управління патрульної поліції у Київській області

- Батальйон патрульної поліції в м. Біла Церква Управління патрульної поліції у Київський області Департаменту патрульної поліції

- Батальйон патрульної поліції в місті Бориспіль Управління патрульної поліції у Київській області Департаменту патрульної поліції


угон авто
3) Сповістивши патрулі по всій Україні, можна переходити до наступного кроку. Він полягає в тому, аби недопустити вивезення вашого автомобіля за межі країни та до окупованих територій Луганської, Донецької областей, а також АР Крим та інших країн. 

Для цього я готую відповідні заяви (2 документи)  до органів, що контролюють пункти пропуску на автомобільних шляхах до окупованих територіях, а також кордон з іншими державами. У цих заявах ми зазначаємо інформацію про викрадення авто та просимо не пропускати даний ТЗ до окупованих територій, повідомляємо, що автомобілем керують особи без належних на те підстав, а саме авто знаходиться в угоні.
Таким чином, інформацію, що вашим автомобілем можуть користуватись зловмисники, отримають: 

- Департамент організації та митного контролю ДФС

- Державна прикордонна служба України

На який результат очікувати?

Після надсилання вищенаведених заяв у кожному регіоні України розпочнеться короткострокова кампанія з розшуку вашого автомобіля.

Деякий час патрульна поліція більш прискіпливо звертатиме увагу на автомобілі подібної марки та моделі. Зі свого досвіду можу сказати, що поліцейські досить активно "включаютсья" у пошуки. Неодноразово я отримував навіть телефонні дзвінки з управлінь із додатковими питаннями про прикмети автомобіля.

Особовий склад патрулів інформують до початку зміни, а також по радіозв'язку. Таким чином у головах поліцейських по всій країні декілька днів триматиметься пам'ятка про те, що автомобіль із подібними ознаками розшукується.

Чи є гарантії, що це допоможе знайти угнаний автомобіль?

Ніяких. Для ефективного розкриття справи про угон автомобіля, потрібно, аби зійшлося багато факторів. Ви можете скласти руки і чекати на вдачу, що авто саме знайдетья, а можете додати декілька відсотків ймовірності настання позитивного розвитку подій, як то, наприклад, замовлення цієї послуги, самостійне розслідування та пошук тощо. Можу сказати лиш те, що система правоохоронних органів у нас, м'яко кажучи, не досконала. Аби про вашу проблему пам'ятали, потрібно про неї нагадати. Це у ваших інтересах.

Скільки коштує дана послуга та скільки часу необхідно для її реалізації?

Загалом мені потрібно написати, виготовити, вичитати та відправити близько 30 заяв. Дана послуга (з урахуванням витрат на поштову відправку та оформлення) становить 12 500 гривень. Строк виконання послуги: 48 робочим годин з моменту отримання оплати. Усі заяви будуть надіслані рекомендованим відправленням і матимуть трек-номер для відстеження. 


угон авто

Як ви проконтролюєте мене?

Одразу після того, як ви звернетеся до мене, я підключу вас до своєї електронної системи "Кабінет клієнта". Ви в режимі онлайн зможете відслідковувати хід вашої справи, мій витрачений час тощо. Також ви змоежете побачити кожен документ в електронному вигляді. Система працює цілодобово в режимі онлайн із доступом з будь-якої точки планети.

Що потрібно для запуску послуги?

Для того, аби розпочати роботу, мені необхідно отримати від вас деяку інформацію про вашу вкрадену машину:

 • державний номерний знак;
 • номер кузова (VIN-код);
 • номер кузова або рами (за наявності);
 • ПІБ, адреса та контакти власника транспортного засобу;
 • інформація про місце та обставини викрадення автомобіля;
 • особливості та унікальні прикмети вашого авто;
 • фотографії.

  Як нам почати працювати?

  Якщо ви із Києва чи околиць, можете записатись на прийом та прийти до мого офісу, де ми ще раз все обговоримо.

  Якщо ви з іншого міста, або просто не маєте бажання чи змоги приходити на прийом, можете написати мені на електронну адресу, зателефонувати, чи звернутись за допомогою месенджерів.

  Контакти ви можете знайти внизу цієї торінки, або в розділі "Контакти".


  Дзвоніть: (096) 124 59 36 (Telegram, Viber)


  Пишіть: ihor.shevchuk@shevchuk-lawyers.org.ua

  Приходьте на прийом:     Записатись  або залиште контакти і я сам вам зателефоную: