Послуга адвоката: поділ майна подружжя.
Отримання права власності після розлучення (і не тільки).
Іноді стається так, що раніше міцна, щаслива сім’я приймає рішення про припинення сімейних стосунків, розлучення та поділ майна.
Разом із рішенням про розірвання шлюбу виникає ряд проблемних питань, серед яких є спільна сумісна власність, набута за шлюбних відносин: житловий будинок, квартира, земельна ділянка, автомобіль, інша нерухомість та рухоме майно, яка підлягає поділу. Буває й так, що спір виникає щодо отримання частики у неподільній речі зі спільного майна. В цьому випадку для отримання компенсації одному з членів родини знадобиться суд та адвокат. Загалом будь яке припинення шлюбу за наявності спільного майна обумовлюється наявністю різноманітних правових проблем під час поділу майна, які ми допоможемо вам вирішити і вийти із цієї ситуації з максимальним для вас результатом.
Як компенсовуються витрати за наші послуги?
Ми адвокатське бюро. Працюємо тільки офіційно! Сплачуємо усі податки! Гонорари приймаємо тільки на офіційний банківський рахунок із наданням клієнту: рахунку для оплати, акта, звіту про виконану роботу.
Це дає нам змогу включати усі отримані від клієнта оплати до складу судових витрат, а не тільки судовий збір, та, у разі отримання позитивного для клієнта результату покладати УСІ судові витрати, в тому числі й сплачений нам гонорар, на Відповідача.
Наші колеги, які ухиляються від сплати податків та приймають оплату готівкою або на карти фізичних осіб, не пропонують таких можливостей, оскільки це не вигідно з точки зору оподаткування. Максимум, лише повернення клієнту сплаченого судового збору. Ми працюємо тільки "по білому".
Таким чином, працюючи із нами, Ви зможете повністю, або частково повернути сплачені у вигляді гонорару кошти. Ми надамо Вам консультативну підтримку щодо процедури повернення коштів.
Цікаво? Тоді розповімо як ми будуємо алгоритм виконання кожної конкретної справи з поділу майна:
Крок перший.
Для початку потрібно встановити суть ваших бажань щодо поділу майна. Як це дивно б не виглядало, часто багато клієнтів не знають або не усвідомлюють того, чого їм хочеться. А звернення до адвоката - рефлекторна реакція на ситуацію із розірванням шлюбу та припиненням шлюбних відносин. У такому разі ми допомагаємо клієнту віднайти істині бажання опираючись на правові інструменти. Якщо цього зробити невдасться – ми не беремось за дану справу. Практика показує, там, де починається економіка – закінчуються амбіції. Адвокатська робота не може базуватись виключно на тому, аби пограти на нервах колишнього подружжя, хоча ми не виключаємо, що даний елемент в помірній кількості повинен бути присутній в момент реалізації даної справи, втім, тільки в тому разі, коли реальною метою послуг все ж таки є захист інтересів клієнта, а не потішання його амбіцій.
Крок другий.
Встановлення пріоритетів. Цей етап не менш важливий, ніж попередній. Варто усвідомлювати, що під час поділу майна подружжя, з великою ймовірністю, вам не вдасться отримати абсолютно усе майно. Вам слід зосередитись на тих об’єктах, які мають для вас найбільше економічне значення. Наприклад, чоловік заробляє тим, що здійснює вантажні перевезення власним автомобілем. Цей транспортний засіб є майном спільної сумісної власності. Також подружжя має коштовні золоті прикраси, жіночі сережки, що також є спільним майном. Очевидно, що такому чоловіку, під час поділу майна, варто зосередитись на тому, щоб отримати свій робочий інструмент, який приносить йому дохід – авто. Це не означає, що потрібно відмовитись від іншого майна, варто правильно встановити акценти.
Крок третій.
Формування документального підґрунтя. Незалежно від того, чи дійде справа до суду, чи закінчиться на стадії переговорів щодо поділу, для того, аби заявляти про свої інтереси з позиції сили, необхідно правильно сформувати документальне підтвердження своїм арґументам. У це важко повірити, але люди пам’ятають лише факт самої події і забувають про деталі та формальності. Людина, наприклад, може пам’ятати про те, що купувала автомобіль, але забути, що таку «покупку» оформили за допомогою договору дарування на дружину, бо так тоді було зручніше. Ось і з’ясовується, що машина належить такій людині тільки де-факто і є індивідуальною річчю з точки зору Сімейного кодексу. Тому правильною роботою адвоката у даному випадку буде формування відповідної таблиці з переліком майна та посилань на документальне підтвердження матеріальних претензій на майно для обґрунтування того, що неподільні речі є подільними, індивідуальні речі є речами спільної сумісної власності, а також, те, що ваша частка у цьому майні є вагомою.
Крок четвертий.
Складання стратегії. Усі родини індивідуальні. Члени колишньої родини знають один одного краще за інших. Інформація про вашого партнера, якою ви володієте, його звички, усвідомлення, бажання, інтереси, зможуть значно полегшити нам задачу у пошуці правильної моделі поведінки для цією людиною. Спір значно легше вирішити, коли добре знаєш свого опонента.
Крок п'ятий.
Реалізація. В залежності від обраної стратегії ми вдаємось до переговорів чи йдемо до суду. Ми завжди, як авдвокати, пояснюємо своїм клієнтам, що судові процеси щодо припинення шлюбу та поділу майна, мають важке емоційне напруження і значну тривалість. Тому краще докласти зусиль для досудового врегулювання спору. Але це можна зробити тільки тоді, коли кожен із членів родини усвідомлює, що його колишнього партнера не можна залишати без певної частки майна, накопиченого подружжям за час шлюбно-сімейних стосунків.
Ми успішно захищаємо як Позивачів так і Відповідачів
Етапи роботи | В інтересах позивачів | В інтересах відповідачів |
---|---|---|
Етап перший. | Вивчення опонента. Підготовка таблиці з майновими об'яктами, які підлягають поділу. Підготовка доказової бази щодо кожного об'єкта. | За наявності інформації про початок юридичної підготовки іншого з подружжя, ми розпочинаємо контрпідготовку до правової оборони, яка включає в себе пошук та формування доказової бази, що так чи інакше спростовують аргументи позивача. |
Етап другий. | Реалізація позасудових способів поділу майна подружжя, участь у переговорах, підготовка відповідних договорів. | Участь в переговорному процесі, відстоювання інтересів клієнта з позиції сили. |
Етап третій. | Ініціювання судового процесу, формування правової позиції, підготовка позовної заяви та додатків, подання позову до суду. | Здійснення заходів правового захисту. Формування правової позиції. Підготовка та подання до суду зустрічного позову, відзиву на позов. Побудова стратегії судового захисту. |
Етап четвертий | Участь у судовому процесі. Представництво інтересів позивача | Участь у судовому процесі. Захист від правових атак. |
Скільки коштує дана послуга та скільки часу необхідно для її реалізації?
Супровід справи з поділу майна від початку переговорів до касаційної судової інстанції інстанції коштує в межах 15-25% від вартості частки клієнта, яку той бажає отримати.
Оплата фіксована. Офіційна. Жодних прихованих платежів.
Нагадаємо, що всі витрати ми включимо до складу судових витрат (у Вас буде інвойс (рахунок), акт, квитанція) та проситимемо суд покласти їх на іншу сторону.
Як ви проконтролюєте нас?
Одразу після того, як Ви звернетеся до нас, ми підключимо Вас до своєї електронної системи "Кабінет клієнта". Ви в режимі онлайн зможете відслідковувати хід вашої справи, наш витрачений час тощо. Також ви змоежете побачити кожен документ в електронному вигляді та оплатити послуги прямо із кабінету. Система працює цілодобово в режимі онлайн із доступом з будь-якої точки планети.
Перевірити "ліцензію" про право на зайняття адвокатською діяльністю ви може в Єдиному реєстрі адвокатів України на сайті Національної Асоціації Адвокатів України.Що потрібно для запуску послуги?
Для того, аби розпочати роботу, нам необхідно отримати від Вас деяку інформацію про вашу справу:
Точний перелік вам буде надано після нашої із вами розмови.
Якщо ви із Києва чи околиць, можете записатись на прийом та прийти до нашого офісу, де ми ще раз все обговоримо. Якщо ви з іншого міста, або просто не маєте бажання чи змоги приходити на прийом, можете написати нам на електронну адресу, зателефонувати, чи звернутись за допомогою месенджерів. Контакти ви можете знайти внизу цієї торінки, або в розділі "Контакти".
Дзвоніть: (096) 124 59 36 (Telegram, Viber)
Пишіть: ihor.shevchuk@shevchuk-lawyers.org.ua
Приходьте на прийом: Записатись
або залиште контакти і ми самі вам зателефонуємо (якщо за 24 години вам не зателефонували, повідомте нас будь-яким способом, можливо смс-повідомлення про зворотний дзвінок не дійшло):